Musil Tour - autobusová přeprava

CZ UA
Продаж квитків на АВ Флоренц
+420 221 895 615
+420 221 895 614
+420 777 719 524

Розклади руху

000333 - Charkov-Poltava-Kyjev-Krakov-Praha-Plzeň

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн Чт Сб
1 Charkiv AS Kotlyara, 11 09:30 - -
2 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 09:30 09:30 09:30
3 Poltava AN Velykoternivska,7 12:00 12:00 12:00
4 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 13:30 13:30 13:30
5 Lubny (na znameni) 13:30 - 13:30
6 Pyriatyn AN Evropejska,154 14:30 - 14:30
7 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 17:10 - 17:10
8 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 19:00 - 19:00
9 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 21:00 - 21:00
10 Lvov AN Strijska,109 22:30 - 22:30
11 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00 - 23:00
12 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 04:40 04:40 04:40
13 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 09:40 09:40 09:40
14 Ostrava (na znameni) 11:00 11:00 11:00
15 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30
16 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30 13:30 13:30
17 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00 16:00 16:00
18 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 17:30 17:30 17:30


000363 - Plzeň-Praha-Kiev-KryvyjRih-Zaporožje

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Чт Сб
1 Liberec AN Vanurova, 885 06:30 06:30 06:30
2 Mladá Boleslav AN Vaclava Klementa, 1439/11 07:30 07:30 07:30
3 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1 07:00 07:00 07:00
4 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 9-8 09:00 09:00 09:00
5 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 11:30 11:30 11:30
6 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 na znameni 12:30 12:30 12:30
7 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 na znameni 13:30 13:30 13:30
8 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30
9 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30
11 Lvov AN Strijska,109 02:00 02:00 02:00
12 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 03:45 03:45 03:45
13 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 07:45 07:45 07:45
14 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 09:50 09:50 09:50
15 Čerkasy AN Smilianska, 166a Stání:2-4 13:30 13:30 13:30
16 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 15:30 15:30 15:30
17 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 17:40 17:40 17:40
18 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:26-28 20:30 20:30 20:30
19 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 22:00 22:00 22:00


000083 - Zaporožje-KryvyjRih-Kiev-Praha-Plzeň

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн Вт Чт Сб
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 06:30 06:30 06:30 06:30
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:26-28 08:15 08:15 08:15 08:15
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 10:00 10:01 10:00 10:00
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 12:00 12:00 12:00 12:00
5 Čerkasy AN Smilianska, 166a Stání:2-4 14:00 14:00 14:00 14:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 17:10 17:10 17:10 17:10
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 19:00 19:00 19:00 19:00
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 21:00 21:00 21:00 21:00
9 Lvov AN Strijska,109 22:30 22:30 22:30 22:30
10 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 1 23:00 23:00 23:00 23:00
11 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 04:40 04:40 04:40 04:40
12 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 08:00 08:00 08:00 08:00
13 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 7-9 09:40 09:40 09:40 09:40
14 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 na znameni 11:00 11:00 11:00 11:00
15 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 na znameni 12:30 12:30 12:30 12:30
16 Brno UAN Zvonařka Stání:19 21 13:30 13:30 13:30 13:30
17 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00 16:00 16:00 16:00
18 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 17:30 17:30 17:30 17:30
19 Mladá Boleslav AN Vaclava Klementa, 1439/11 17:30 17:30 17:30 17:30
20 Liberec AN Vanurova, 885 18:30 18:30 18:30 18:30


000363 - Nikolaev-Odessa-Vinicja-Krakow-Praha-Plzen

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн Вт Чт Сб
1 Cherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 06:00 06:01 06:00 06:00
2 Nikolaev AS (Pivdenna) pr.Bohojavlenskyi 8/7 1 07:30 07:30 07:30 07:30
3 Odesa AS Starosinna, pl.Starosinna, 1a-2 pl. 4 10:30 10:30 10:30 10:30
4 Kryve Ozero(na znameni) 12:30 12:31 12:30 12:30
5 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 14:00 14:00 14:00 14:00
6 Hajsyn(na znameni) 15:00 15:00 15:00 15:00
7 Nemyriv(na znameni) 15:30 15:30 15:30 15:30
8 Vinnicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 8 16:30 16:30 16:30 16:30
9 Vinnicja AN-2 Chmelnicke shose,107 17:00 17:00 17:00 17:00
10 Chmelnickyj AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 8 18:30 18:30 18:30 18:30
11 Ternopil AN Žyvova,7 1 20:30 20:30 20:30 20:30
12 Lvov AN Strijska,109 22:30 22:30 22:30 22:30
13 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00 23:00 23:00 23:00
14 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 04:40 04:40 04:40 04:40
15 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 G9-G12 08:00 08:00 08:00 08:00
16 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 8 09:40 09:40 09:40 09:40
17 Ostrava (na znameni) 11:00 11:00 11:00 11:00
18 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30 12:30
19 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30 13:30 13:30 13:30
20 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00 16:00 16:00 16:00
21 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 17:30 17:30 17:30 17:30
22 Mladá Boleslav AN Vaclava Klementa, 1439/11 17:30 17:30 17:30 17:30
23 Liberec AN Vanurova, 885 18:30 18:30 18:30 18:30


000509 - Praha-Synevyr

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Cp Пт
1 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:4 16:40 16:40 16:40
2 Brno UAN Zvonařka Stání:19 20:00 20:00 20:00
3 Užgorod (vlakové nádraží) 05:40 05:40 05:40
4 Mukačevo AN,ul.Akademika Pavlova,14/16 06:30 06:30 06:30
5 Svalyava Supermarket Barva 07:00 07:00 07:00
6 Iršava 07:30 07:30 07:30
7 Nižni Vorota, ul Národní 9 07:40 07:40 07:40
8 Vynohradiv AS 08:00 08:00 08:00
9 Volovec AS-2, ul.Karpatska, 62-B 08:10 08:10 08:10
10 Chust 08:20 08:20 08:20
11 Mižhirja AS 09:00 09:00 09:00
12 Siněvir AS Tsentralna,937 09:30 09:30 09:30


000509 - Synevyr-Praha

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Чт Сб
1 Siněvir AS Tsentralna,937 07:50 07:50 07:50
2 Mižhirja AS 11:50 11:50 11:50
3 Chust 12:50 12:50 12:50
4 Volovec AS-2, ul.Karpatska, 62-B 13:10 13:10 13:10
5 Vynohradiv AS 13:20 13:20 13:20
6 Nižni Vorota, ul Národní 9 13:40 13:40 13:40
7 Iršava 13:50 13:50 13:50
8 Svalyava Supermarket Barva 14:20 14:20 14:20
9 Mukačevo AN,ul.Akademika Pavlova,14/16 14:50 14:50 14:50
10 Užgorod (vlakové nádraží) 15:50 15:50 15:50
11 Brno UAN Zvonařka Stání:19 05:10 05:10 05:10
12 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 07:50 07:50 07:50


000363 - Plzeň-Praha-Kyjev-Charkov

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Чт Сб
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava (na znameni) 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30
7 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00
8 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30
9 Lvov AN Strijska,109 00:30 00:30 00:30
10 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 03:30 03:30 03:30
11 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 06:40 06:40 06:40
12 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:40 08:40 08:40
13 Pyriatyn AN Evropejska,154 11:30 11:30 11:30
14 Lubny (na znameni) 12:10 12:10 12:10
15 Poltava AN Velykoternivska,7 13:15 13:15 13:15
16 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 16:35 16:35 16:35


000363 - Plzeň-Praha-Krakow-Vinicja-Odessa-Nikolaev-Zaporožje

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Чт Сб
1 Liberec AN Vanurova, 885 06:30 06:30 06:30
2 Mladá Boleslav AN Vaclava Klementa, 1439/11 07:30 07:30 07:30
3 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00 07:00 07:00
4 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 09:00 09:00 09:00
5 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30 11:30 11:30
6 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30
7 Ostrava (na znameni) 13:30 13:30 13:30
8 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30
9 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30
11 Lvov AN Strijska,109 02:00 02:00 02:00
12 Ternopil AN Žyvova,7 04:30 04:30 04:30
13 Chmelnickyj AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 06:30 06:30 06:30
14 Vinnicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:30 08:30 08:30
15 Nemyriv(na znameni) 09:00 09:00 09:00
16 Hajsyn(na znameni) 10:00 10:00 10:00
17 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 11:30 11:30 11:30
18 Kryve Ozero(na znameni) 12:30 12:30 12:30
19 Odesa AS Starosinna, pl.Starosinna, 1a-2 pl. 4 15:00 15:00 15:00
20 Nikolaev AS (Pivdenna) pr.Bohojavlenskyi 8/7 17:00 17:00 17:00
21 Cherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 18:30 18:30 18:30


Musil Tour s.r.o.
MUSIL TOUR, spol. s r.o. Křižíkova 344/6,
18600 Praha, Karlín
IČ: 44794363


Продаж квитків на АВ Флоренц Старий зал реєстрації +420 221 895 615
+420 777 719 524

Новий зал реєстрації +420 221 895 614
+420 777 719 524

MUSIL TOUR s.r.o. в Українi
+38 098 361 90 98
+38 098 082 31 92

Продаж квитків в Україні

ЯК Київ +38 098 744 64 19

Кривий Ріг +380 (67) 565 00 62

Запоріжжя +380 (67) 394 80 45

А. Н. Херсон +380 (67) 394 80 57

Керівництво фірми
Musil Robert +420 777 719 524
Ing. Kleban Ruslan +420 777 719 524
Kонтакти
Aвтобус č.1
CZ +420 773 094 548
UA +38 067 870 30 42
Aвтобус č.2
CZ +420 774 078 143
UA +38 068 223 76 12
Aвтобус č.3
CZ +420 773 675 986
UA +38 068 931 59 81

Aвтобус č.4
CZ +420 608 165 272
UA +38 098 745 95 28

Aвтобус č.5
CZ +420 773 919 712
UA +38 068 271 40 80

Aвтобус č.6
CZ +420 774 046 150
UA +38 068 223 76 26

Aвтобус č.7
CZ +420 773 281 179
UA +38 097 776 71 77

Aвтобус č.8
CZ +420 608 165 429
UA +38 068 779 97 29

Aвтобус č.9
CZ +420 608 075 759
UA +38 068 140 18 24

Aвтобус č.10
CZ +420 608 984 658
UA +38 097 738 61 00