Musil Tour - autobusová přeprava

CZ UA
Продаж квитків на АВ Флоренц
+420 221 895 615
+420 221 895 614
+420 777 719 524

Розклади руху

000333 - Charkov-Poltava-Kyjev-Krakov-Praha-Plzeň

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн Сб
1 Charkiv AS Kotlyara, 11 09:30 -
2 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 09:30 09:30
3 Poltava AN Velykoternivska,7 12:00 12:00
4 Lubny (na znameni) 13:30 13:30
5 Pyriatyn AN Evropejska,154 14:30 14:30
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 17:10 17:10
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 19:00 19:00
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 21:00 21:00
9 Lvov AN Strijska,109 22:30 22:30
10 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00 23:00
11 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 04:40 04:40
12 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 08:00 08:00
13 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 09:40 09:40
14 Ostrava (na znameni) 11:00 11:00
15 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30
16 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30 13:30
17 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00 16:00
18 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 17:30 17:30


000363 - Plzeň-Praha-Kiev-KryvyjRih-Zaporožje

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Cp Чт Пт Сб
1 Liberec AN Vanurova, 885 06:30 - 06:30 - 06:30
2 Mladá Boleslav AN Vaclava Klementa, 1439/11 07:30 - 07:30 - 07:30
3 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1 07:00 07:00 07:00 07:00 07:00
4 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 9-8 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
5 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
6 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 na znameni 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
7 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 na znameni 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
8 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
9 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
11 Lvov AN Strijska,109 02:00 - 02:00 - 02:00
12 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 03:45 03:45 03:45 03:45 03:45
13 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 07:45 07:45 07:45 07:45 07:45
14 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 09:50 09:50 09:50 09:50 09:50
15 Čerkasy AN Smilianska, 166a Stání:2-4 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
16 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
17 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40
18 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:26-28 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
19 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 22:00 22:00 22:00 22:00 22:00


000083 - Zaporožje-KryvyjRih-Kiev-Praha-Plzeň

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн Чт Сб
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 06:30 06:30 06:30
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:26-28 08:15 08:15 08:15
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 10:00 10:00 10:00
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 12:00 12:00 12:00
5 Čerkasy AN Smilianska, 166a Stání:2-4 14:00 14:00 14:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 17:10 17:10 17:10
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 19:00 19:00 19:00
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 21:00 21:00 21:00
9 Lvov AN Strijska,109 22:30 22:30 22:30
10 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 1 23:00 23:00 23:00
11 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 04:40 04:40 04:40
12 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 08:00 08:00 08:00
13 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 7-9 09:40 09:40 09:40
14 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 na znameni 11:00 11:00 11:00
15 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 na znameni 12:30 12:30 12:30
16 Brno UAN Zvonařka Stání:19 21 13:30 13:30 13:30
17 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00 16:00 16:00
18 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 17:30 17:30 17:30
19 Mladá Boleslav AN Vaclava Klementa, 1439/11 17:30 17:30 17:30
20 Liberec AN Vanurova, 885 18:30 18:30 18:30


000363 - Nikolaev-Odessa-Vinicja-Krakow-Praha-Plzen

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн Чт Сб
1 Cherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 06:00 06:00 06:00
2 Nikolaev AS (Pivdenna) pr.Bohojavlenskyi 8/7 1 07:30 07:30 07:30
3 Odesa AS Starosinna, pl.Starosinna, 1a-2 pl. 4 10:30 10:30 10:30
4 Kryve Ozero(na znameni) 12:30 12:30 12:30
5 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 14:00 14:00 14:00
6 Hajsyn(na znameni) 15:00 15:00 15:00
7 Nemyriv(na znameni) 15:30 15:30 15:30
8 Vinnicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 8 16:30 16:30 16:30
9 Vinnicja AN-2 Chmelnicke shose,107 17:00 17:00 17:00
10 Chmelnickyj AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 8 18:30 18:30 18:30
11 Ternopil AN Žyvova,7 1 20:30 20:30 20:30
12 Lvov AN Strijska,109 22:30 22:30 22:30
13 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00 23:00 23:00
14 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 04:40 04:40 04:40
15 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 G9-G12 08:00 08:00 08:00
16 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 8 09:40 09:40 09:40
17 Ostrava (na znameni) 11:00 11:00 11:00
18 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30
19 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30 13:30 13:30
20 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00 16:00 16:00
21 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 17:30 17:30 17:30
22 Mladá Boleslav AN Vaclava Klementa, 1439/11 17:30 17:30 17:30
23 Liberec AN Vanurova, 885 18:30 18:30 18:30


000392 - Nikolaev-Odesa-Praha-MilánoPá.

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пт
1 Cherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 na znameni 06:00
2 Nikolaev AS (Pivdenna) pr.Bohojavlenskyi 8/7 07:30
3 Odesa AS Starosinna, pl.Starosinna, 1a-2 pl. 4 10:30
4 Kryve Ozero(na znameni) na znameni 12:30
5 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 14:00
6 Hajsyn(na znameni) na znameni 15:00
7 Nemyriv(na znameni) na znameni 15:30
8 Vinnicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 16:30
9 Vinnicja AN-2 Chmelnicke shose,107 17:00
10 Chmelnickyj AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 18:30
11 Ternopil AN Žyvova,7 20:30
12 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00
13 Lvov AN Strijska,109 22:30
14 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 04:40
15 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 2 08:00
16 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 09:40
17 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 11:00
18 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30
19 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30
20 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00
21 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 17:30
22 Regensburg Bahnhofstraße16, Terminal Hbf,Stání:7 7 20:05
23 Mnichov Arnulfstraße 21, Stání:2 7 21:45
24 Bolzano Via Bruno Buozzi, 6 Stání:1-4 1-4 01:50
25 Verona Viale Girolamo Cardinale Stání:1-4 1-4 03:50
26 Brescia Bus Terminal Via Solferino nast.B6 B6 04:50
27 Bergamo Marconi Autostazione, Stání:1-4 1-4 05:35
28 Milano,Autostazione Lampugnano viaNATTA D nast.1-3 1-3 06:20


000509 - Praha-Synevyr

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Cp Пт
1 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:4 16:40 16:40 16:40
2 Brno UAN Zvonařka Stání:19 20:00 20:00 20:00
3 Užgorod (vlakové nádraží) 05:40 05:40 05:40
4 Mukačevo AN,ul.Akademika Pavlova,14/16 06:30 06:30 06:30
5 Svalyava Supermarket Barva 07:00 07:00 07:00
6 Iršava 07:30 07:30 07:30
7 Nižni Vorota, ul Národní 9 07:40 07:40 07:40
8 Vynohradiv AS 08:00 08:00 08:00
9 Volovec AS-2, ul.Karpatska, 62-B 08:10 08:10 08:10
10 Chust 08:20 08:20 08:20
11 Mižhirja AS 09:00 09:00 09:00
12 Siněvir AS Tsentralna,937 09:30 09:30 09:30


000509 - Synevyr-Praha

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Чт Сб
1 Siněvir AS Tsentralna,937 07:50 07:50 07:50
2 Mižhirja AS 11:50 11:50 11:50
3 Chust 12:50 12:50 12:50
4 Volovec AS-2, ul.Karpatska, 62-B 13:10 13:10 13:10
5 Vynohradiv AS 13:20 13:20 13:20
6 Nižni Vorota, ul Národní 9 13:40 13:40 13:40
7 Iršava 13:50 13:50 13:50
8 Svalyava Supermarket Barva 14:20 14:20 14:20
9 Mukačevo AN,ul.Akademika Pavlova,14/16 14:50 14:50 14:50
10 Užgorod (vlakové nádraží) 15:50 15:50 15:50
11 Brno UAN Zvonařka Stání:19 05:10 05:10 05:10
12 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 07:50 07:50 07:50


000363 - Plzeň-Praha-Kyjev-Charkov

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Cp Чт Сб
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava (na znameni) 13:30 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30
7 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00
8 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30
9 Lvov AN Strijska,109 00:30 00:30 00:30 00:30
10 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 03:30 03:30 03:30 03:30
11 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 06:40 06:40 06:40 06:40
12 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:40 08:40 08:40 08:40
13 Pyriatyn AN Evropejska,154 11:30 11:30 11:30 11:30
14 Lubny (na znameni) 12:10 12:10 12:10 12:10
15 Poltava AN Velykoternivska,7 13:15 13:15 13:15 13:15
16 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 16:35 16:35 16:35 16:35


000363 - Plzeň-Praha-Krakow-Vinicja-Odessa-Nikolaev-Zaporožje

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Cp Чт Пт Сб
1 Liberec AN Vanurova, 885 06:30 - 06:30 - 06:30
2 Mladá Boleslav AN Vaclava Klementa, 1439/11 07:30 - 07:30 - 07:30
3 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00 07:00 07:00 07:00 07:00
4 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
5 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
6 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
7 Ostrava (na znameni) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
8 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
9 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
11 Lvov AN Strijska,109 02:00 02:00 02:00 02:00 02:00
12 Ternopil AN Žyvova,7 04:30 04:30 04:30 04:30 04:30
13 Chmelnickyj AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
14 Vinnicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:30 08:30 08:30 08:30 08:30
15 Nemyriv(na znameni) 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
16 Hajsyn(na znameni) 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
17 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
18 Kryve Ozero(na znameni) 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
19 Odesa AS Starosinna, pl.Starosinna, 1a-2 pl. 4 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
20 Nikolaev AS (Pivdenna) pr.Bohojavlenskyi 8/7 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
21 Cherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30


000392 - Charkov-Kyjev-Praha-Milano

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пт
1 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 8 09:30
2 Poltava AN Velykoternivska,7 12:00
3 Lubny (na znameni) 13:30
4 Pyriatyn AN Evropejska,154 14:30
5 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 1-2 17:10
6 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 1-2 19:00
7 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 12-14 21:00
8 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 22:30
9 Lvov AN Strijska,109 1-3 23:00
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 04:40
11 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 08:00
12 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 13 09:40
13 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 4 11:00
14 Olomouc (na znameni) 12:30
15 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 13:30
16 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 8-9 16:00
17 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1-3 17:30
18 Regensburg Bahnhofstraße16, Terminal Hbf,Stání:7 7 20:05
19 Mnichov Arnulfstraße 21, Stání:2 2 21:45
20 Bolzano Via Bruno Buozzi, 6 Stání:1-4 1-4 01:50
21 Verona Viale Girolamo Cardinale Stání:1-4 1-4 03:50
22 Brescia Bus Terminal Via Solferino nast.B6 B6 04:50
23 Bergamo Marconi Autostazione, Stání:1-4 1-4 05:35
24 Milano,Autostazione Lampugnano viaNATTA D nast.1-3 1-3 06:20


000392 - Milano-Praha-Zaporožje-Odesa-Charkov(spřestupemvPraze)

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн
1 Milano,Autostazione Lampugnano viaNATTA D nast.1-3 16:00
2 Bergamo Marconi Autostazione, Stání:1-4 16:50
3 Brescia Bus Terminal Via Solferino nast.B6 17:30
4 Verona Viale Girolamo Cardinale Stání:1-4 18:30
5 Bolzano Via Bruno Buozzi, 6 Stání:1-4 20:30
6 Mnichov Arnulfstraße 21, Stání:2 00:30
7 Regensburg Bahnhofstraße16, Terminal Hbf,Stání:7 02:15
8 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00
9 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 09:00
10 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30
11 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30
12 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 13:30
13 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30
14 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00
15 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30
16 Lvov AN Strijska,109 01:40
17 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 04:50
18 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 07:45
19 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 09:50
20 Čerkasy AN Smilianska, 166a Stání:2-4 13:30
21 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 15:30
22 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 17:40
23 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:26-28 20:30
24 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 22:00
25 Ternopil AN Žyvova,7 04:30
26 Chmelnickyj AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 06:30
27 Vinnicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:30
28 Nemyriv(na znameni) 09:00
29 Hajsyn(na znameni) 11:00
30 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 11:30
31 Odesa AS Starosinna, pl.Starosinna, 1a-2 pl. 4 15:00
32 Pyriatyn AN Evropejska,154 11:30
33 Lubny (na znameni) 12:15
34 Poltava AN Velykoternivska,7 13:15
35 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 8 16:35
36 Nikolaev AS (Pivdenna) pr.Bohojavlenskyi 8/7 17:00
37 Stryj Vlak.nadr. Vokzalna 7b 00:50
38 Dolyna AS Pryvokzalna, 1 01:40
39 Kaluš AS Pryvokzalna, 15 02:30
40 Ivano-Frankivsk AS-2 Horbačevskoho, 14-a 03:20
41 Kolomyja AS Antonečka-Devidovyča, 15 04:30
42 Černivci AS-1 Holovna, 219 05:45
43 Černivci AS-3 Halytskyi Šlyah, 4A 06:00


000392 - Praha-Milano

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Сб
1 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 8 16:00
2 Plzeň Husova ,60 17:30
3 Regensburg Bahnhofstraße16, Terminal Hbf,Stání:7 20:05
4 Mnichov Arnulfstraße 21, Stání:2 21:45
5 Bolzano Via Bruno Buozzi, 6 Stání:1-4 01:50
6 Verona Viale Girolamo Cardinale Stání:1-4 03:50
7 Brescia Bus Terminal Via Solferino nast.B6 04:50
8 Bergamo Marconi Autostazione, Stání:1-4 05:35
9 Milano,Autostazione Lampugnano viaNATTA D nast.1-3 06:20


000345 - Praha-Frankfurt-Brusel-Antverpy

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пт
1 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 9 16:00
2 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1 17:30
3 Norimberk,,Bahnhofstrasse 20:15
4 Vircpurk,,Bismarckstr 21:45
5 Frankfurt am Main,,Fernbusbahnhof Stuttgarter Str. 23:15
6 Frankfurt am Main,,Letiště Terminal 1-P36 23:30
7 Bonn,,FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee 01:30
8 Koln,,Koln/Bonn Letiště Fernbusbahnhof 01:55
9 Koln,,Hbf 02:15
10 Dusseldorf,,Hbf Worringerstr. 03:15
11 Aachen,,Henricistrasse 04:40
12 Brusel,,CCN Gare du Nord 07:10
13 Brusel,,Gare du Midi 07:30
14 Antverpy,,van Stralenstraat 08:50


000345 - Nikolaev-Odesa-Praha-Frankfurt-Antverpy

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Чт
1 Cherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 na znameni 06:00
2 Nikolaev AS (Pivdenna) pr.Bohojavlenskyi 8/7 07:30
3 Odesa AS Starosinna, pl.Starosinna, 1a-2 pl. 4 10:30
4 Kryve Ozero(na znameni) na znameni 12:30
5 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 na znameni 14:00
6 Hajsyn(na znameni) na znameni 15:00
7 Nemyriv(na znameni) na znameni 15:30
8 Vinnicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а na znameni 16:30
9 Vinnicja AN-2 Chmelnicke shose,107 17:00
10 Chmelnickyj AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 18:30
11 Ternopil AN Žyvova,7 20:30
12 Lvov AN Strijska,109 22:30
13 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 1 23:00
14 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 04:40
15 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 08:00
16 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 09:40
17 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 11:00
18 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30
19 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30
20 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 16:00
21 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 21:30
22 Norimberk,,Bahnhofstrasse 00:15
23 Vircpurk,,Bismarckstr 01:45
24 Frankfurt am Main,,Fernbusbahnhof Stuttgarter Str. 03:15
25 Frankfurt am Main,,Letiště Terminal 1-P36 03:30
26 Bonn,,FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee 05:30
27 Koln,,Koln/Bonn Letiště Fernbusbahnhof 05:55
28 Koln,,Hbf 06:15
29 Dusseldorf,,Hbf Worringerstr. 07:15
30 Aachen,,Henricistrasse 08:40
31 Brusel,,CCN Gare du Nord 11:10
32 Brusel,,Gare du Midi 11:30
33 Antverpy,,van Stralenstraat 12:50


000345 - Charkov-Kyjev-Praha-Frankfurt-Antverpy

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Чт
1 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 8 09:30
2 Poltava AN Velykoternivska,7 7 12:00
3 Lubny (na znameni) 13:30
4 Pyriatyn AN Evropejska,154 14:30
5 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 34-37 17:10
6 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 1-2 19:00
7 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 21:00
8 Lvov AN Strijska,109 22:30
9 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 04:40
11 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 08:00
12 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 09:40
13 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 11:00
14 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30
15 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30
16 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 16:00
17 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 21:30
18 Norimberk,,Bahnhofstrasse 00:15
19 Vircpurk,,Bismarckstr 01:45
20 Frankfurt am Main,,Fernbusbahnhof Stuttgarter Str. 03:15
21 Frankfurt am Main,,Letiště Terminal 1-P36 03:30
22 Bonn,,FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee 05:30
23 Koln,,Koln/Bonn Letiště Fernbusbahnhof 05:55
24 Koln,,Hbf 06:15
25 Dusseldorf,,Hbf Worringerstr. 07:15
26 Aachen,,Henricistrasse 08:40
27 Brusel,,CCN Gare du Nord 11:10
28 Brusel,,Gare du Midi 11:30
29 Antverpy,,van Stralenstraat 12:50


000345 - Zaporožje-KryvyjRih-Praha-Frankfurt-Antverpy

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Чт
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 26-28 06:30
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:26-28 26-28 08:15
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 4-7 10:00
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 1-4 12:00
5 Čerkasy AN Smilianska, 166a Stání:2-4 1-4 14:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 17:10
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 19:00
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 21:00
9 Lvov AN Strijska,109 22:30
10 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00
11 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 04:40
12 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 08:00
13 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 09:40
14 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 11:00
15 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30
16 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 13:30
17 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 16:00
18 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 21:30
19 Norimberk,,Bahnhofstrasse 00:15
20 Vircpurk,,Bismarckstr 01:45
21 Frankfurt am Main,,Fernbusbahnhof Stuttgarter Str. 03:15
22 Frankfurt am Main,,Letiště Terminal 1-P36 03:30
23 Bonn,,FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee 05:30
24 Koln,,Koln/Bonn Letiště Fernbusbahnhof 05:55
25 Koln,,Hbf 06:15
26 Dusseldorf,,Hbf Worringerstr. 07:15
27 Aachen,,Henricistrasse 08:40
28 Brusel,,CCN Gare du Nord 11:10
29 Brusel,,Gare du Midi 11:30
30 Antverpy,,van Stralenstraat 12:50


000345 - Antverpy-Praha-Dnipro-Odesa-Charkov

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн
1 Antverpy,,van Stralenstraat 14:00
2 Brusel,,Gare du Midi 15:20
3 Brusel,,CCN Gare du Nord 15:40
4 Aachen,,Henricistrasse 18:10
5 Dusseldorf,,Hbf Worringerstr. 19:35
6 Koln,,Hbf 20:35
7 Koln,,Koln/Bonn Letiště Fernbusbahnhof 20:55
8 Bonn,,FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee 21:20
9 Frankfurt am Main,,Letiště Terminal 1-P36 23:20
10 Frankfurt am Main,,Fernbusbahnhof Stuttgarter Str. 23:35
11 Vircpurk,,Bismarckstr 01:05
12 Norimberk,,Bahnhofstrasse 02:35
13 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00
14 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 09:00
15 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30
16 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30
17 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 13:30
18 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30
19 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00
20 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30
21 Lvov AN Strijska,109 01:40
22 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 04:50
23 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 07:45
24 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 09:50
25 Čerkasy AN Smilianska, 166a Stání:2-4 13:30
26 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 15:30
27 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 17:40
28 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:26-28 20:30
29 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 22:00
30 Ternopil AN Žyvova,7 04:30
31 Chmelnickyj AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 06:30
32 Vinnicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:30
33 Nemyriv(na znameni) na znameni 09:00
34 Hajsyn(na znameni) na znameni 11:00
35 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 11:30
36 Kryve Ozero(na znameni) na znameni 12:30
37 Odesa AS Starosinna, pl.Starosinna, 1a-2 pl. 4 15:00
38 Nikolaev AS (Pivdenna) pr.Bohojavlenskyi 8/7 17:00
39 Cherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 18:30
40 Pyriatyn AN Evropejska,154 11:30
41 Lubny (na znameni) 12:10
42 Poltava AN Velykoternivska,7 13:15
43 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 16:35
44 Stryj Vlak.nadr. Vokzalna 7b 00:50
45 Dolyna AS Pryvokzalna, 1 01:40
46 Kaluš AS Pryvokzalna, 15 02:30
47 Ivano-Frankivsk AS-2 Horbačevskoho, 14-a 03:20
48 Kolomyja AS Antonečka-Devidovyča, 15 04:30
49 Černivci AS-1 Holovna, 219 05:45
50 Černivci AS-3 Halytskyi Šlyah, 4A 06:00


000392 - Zaporožje-Miláno

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пт
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 06:30
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:26-28 08:15
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 10:00
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 12:00
5 Čerkasy AN Smilianska, 166a Stání:2-4 14:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 17:10
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 19:00
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 21:00
9 Lvov AN Strijska,109 22:30
10 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00
11 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 04:30
12 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 08:30
13 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 10:10
14 Ostrava (na znameni) 11:30
15 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 13:00
16 Brno UAN Zvonařka Stání:19 14:00
17 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 16:30
18 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 18:00
19 Regensburg Bahnhofstraße16, Terminal Hbf,Stání:7 20:35
20 Mnichov Arnulfstraße 21, Stání:2 22:15
21 Bolzano Via Bruno Buozzi, 6 Stání:1-4 02:20
22 Verona Viale Girolamo Cardinale Stání:1-4 04:20
23 Brescia Bus Terminal Via Solferino nast.B6 05:20
24 Bergamo Marconi Autostazione, Stání:1-4 06:05
25 Milano,Autostazione Lampugnano viaNATTA D nast.1-3 06:50


000054 - Plzeň-Praha-Černivci

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Чт
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1-2 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 9-8 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 11:30 11:30
4 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 2 12:30 12:30
5 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 4 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 13 15:30 15:30
7 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00
8 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 19:30 19:30
9 Lvov AN Strijska,109 23:30 23:30
10 Stryj AS Uspenska, 41 00:50 00:50
11 Dolyna AS Pryvokzalna, 1 01:40 01:40
12 Kaluš AS Pryvokzalna, 15 02:30 02:30
13 Ivano-Frankivsk AS-2 Horbačevskoho, 14-a 03:20 03:20
14 Kolomyja AS Antonečka-Devidovyča, 15 04:30 04:30
15 Černivci AS-1 Holovna, 219 05:45 05:45
16 Černivci AS-3 Halytskyi Šlyah, 4A 06:00 06:00


000054 - Černivci-Praha-Milano

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пт
1 Černivci AS-1 Holovna, 219 15:00
2 Černivci AS-3 Halytskyi Šlyah, 4A 15:20
3 Kolomyja AS Antonečka-Devidovyča, 15 16:30
4 Ivano-Frankivsk AS-2 Horbačevskoho, 14-a 17:40
5 Kaluš AS Pryvokzalna, 15 18:30
6 Dolyna AS Pryvokzalna, 1 19:20
7 Stryj AS Uspenska, 41 20:10
8 Lvov AN Strijska,109 22:30
9 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 04:40
11 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 08:00
12 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 09:40
13 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 11:00
14 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30
15 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30
16 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00
17 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 17:30
18 Regensburg Bahnhofstraße16, Terminal Hbf,Stání:7 20:05
19 Mnichov Arnulfstraße 21, Stání:2 21:45
20 Bolzano Via Bruno Buozzi, 6 Stání:1-4 01:50
21 Verona Viale Girolamo Cardinale Stání:1-4 03:50
22 Brescia Bus Terminal Via Solferino nast.B6 04:50
23 Bergamo Marconi Autostazione, Stání:1-4 05:35
24 Milano,Autostazione Lampugnano viaNATTA D nast.1-3 06:20


000054 - Černivci-Praha-Frankfurt-Antverpy

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Чт
1 Černivci AS-1 Holovna, 219 15:00
2 Černivci AS-3 Halytskyi Šlyah, 4A 15:20
3 Kolomyja AS Antonečka-Devidovyča, 15 16:30
4 Ivano-Frankivsk AS-2 Horbačevskoho, 14-a 17:40
5 Kaluš AS Pryvokzalna, 15 18:30
6 Dolyna AS Pryvokzalna, 1 19:20
7 Stryj Vlak.nadr. Vokzalna 7b 20:10
8 Lvov AN Strijska,109 22:30
9 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 23:00
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 04:40
11 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 08:00
12 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 09:40
13 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 4 11:00
14 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30
15 Brno UAN Zvonařka Stání:19 13:30
16 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 16:00
17 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1 21:30
18 Norimberk,,Bahnhofstrasse 00:15
19 Vircpurk,,Bismarckstr 01:45
20 Frankfurt am Main,,Fernbusbahnhof Stuttgarter Str. 03:15
21 Frankfurt am Main,,Letiště Terminal 1-P36 03:30
22 Bonn,,FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee 05:30
23 Koln,,Koln/Bonn Letiště Fernbusbahnhof 05:55
24 Koln,,Hbf 06:15
25 Dusseldorf,,Hbf Worringerstr. 07:15
26 Aachen,,Henricistrasse 08:40
27 Brusel,,CCN Gare du Nord 11:10
28 Brusel,,Gare du Midi 11:30
29 Antverpy,,van Stralenstraat 12:50


Musil Tour s.r.o.
MUSIL TOUR, spol. s r.o. Křižíkova 344/6,
18600 Praha, Karlín
IČ: 44794363


Продаж квитків на АВ Флоренц Старий зал реєстрації +420 221 895 615
+420 777 719 524

Новий зал реєстрації +420 221 895 614
+420 777 719 524

MUSIL TOUR s.r.o. в Українi
+38 098 361 90 98
+38 098 082 31 92

Продаж квитків в Україні

ЯК Київ +38 098 744 64 19

Кривий Ріг +380 (67) 565 00 62

Запоріжжя +380 (67) 394 80 45

А. Н. Херсон +380 (67) 394 80 57

Керівництво фірми
Musil Robert +420 777 719 524
Ing. Kleban Ruslan +420 777 719 524
Kонтакти
Aвтобус č.1
CZ +420 773 094 548
UA +38 067 870 30 42
Aвтобус č.2
CZ +420 774 078 143
UA +38 068 223 76 12
Aвтобус č.3
CZ +420 773 675 986
UA +38 068 931 59 81

Aвтобус č.4
CZ +420 608 165 272
UA +38 098 745 95 28

Aвтобус č.5
CZ +420 773 919 712
UA +38 068 271 40 80

Aвтобус č.6
CZ +420 774 046 150
UA +38 068 223 76 26

Aвтобус č.7
CZ +420 773 281 179
UA +38 097 776 71 77

Aвтобус č.8
CZ +420 608 165 429
UA +38 068 779 97 29

Aвтобус č.9
CZ +420 608 075 759
UA +38 068 140 18 24

Aвтобус č.10
CZ +420 608 984 658
UA +38 097 738 61 00