CZ UA
Prodej jízdenek FLORENC
+420 221 895 615
+420 221 895 614
+420 777 719 524

Jízdní řády

003631 - Praha-Cherson-Mariupol

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání So
1 Praha Florenc UAN 8 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30
3 Olomouc(na znameni) 12:30
4 Ostrava(na znameni) 13:30
5 Katowice 15:30
6 Krakow G10 17:30
7 Lvov 01:50
8 Ternopil AN 04:20
9 Chmelnicky 06:40
10 Vinicja AN 07:50
11 Uman AN 10:40
12 Odessa(autobusove nadrazi) 14:40
13 Nikolaev 17:40
14 Kherson 19:10
15 Nova Kachovka 21:00
16 Melitopol 23:50
17 Berdansk 02:30
18 Mariupol 04:15


003631 - Mariupol-Cherson-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po
1 Mariupol 16:20
2 Berdansk 18:00
3 Melitopol 20:30
4 Nova Kachovka 23:30
5 Kherson 02:30
6 Nikolaev 04:00
7 Odessa(autobusove nadrazi) 07:00
8 Uman AN 10:40
9 Vinicja AN 14:00
10 Chmelnicky 16:10
11 Ternopil AN 18:50
12 Lvov 21:30
13 Krakow 06:30
14 Katowice 08:10
15 Ostrava(na znameni) 09:00
16 Brno Zvonařka 12:00
17 Praha Florenc UAN 15:00


000363 - Praha-Krakow-Nikolaev-Cherson

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Út So
1 Praha Florenc UAN 8 08:30 08:30 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30 11:30 11:30
3 Olomouc(na znameni) 13:30 13:30 13:30
4 Ostrava(na znameni) 14:30 14:30 14:30
5 Katowice 8-9 15:30 15:30 15:30
6 Krakow G9-G12 17:30 17:30 17:30
7 Rzeszow M 20:00 20:00 20:00
8 Lvov 01:50 01:50 01:50
9 Ternopil AN 04:20 04:20 04:20
10 Chmelnicky 06:40 06:40 06:40
11 Vinicja AN 07:50 07:50 07:50
12 Uman AN 10:40 10:40 10:40
13 Odessa(autobusove nadrazi) 14:40 14:40 14:40
14 Nikolaev 17:40 17:40 17:40
15 Kherson 19:10 19:10 19:10


000363 - Cherson-Nikolaev-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Út Čt
1 Kherson 02:30 02:30 02:30
2 Nikolaev 10 04:00 04:00 04:00
3 Odessa(Vlakove nadrazi) 06:30 06:30 06:30
4 Odessa(autobusove nadrazi) 07:00 07:00 07:00
5 Uman AN 1 10:40 10:40 10:40
6 Vinicja AN 1 14:00 14:00 14:00
7 Chmelnicky 8 16:10 16:10 16:10
8 Ternopil AN 6 18:50 18:50 18:50
9 Lvov 21:30 21:30 21:30
10 Rzeszow M 03:10 03:10 03:10
11 Krakow 06:30 06:30 06:30
12 Katowice 08:10 08:10 08:10
13 Ostrava(na znameni) 09:00 09:00 09:00
14 Olomouc(na znameni) 10:00 10:00 10:00
15 Brno Zvonařka 12:00 12:00 12:00
16 Praha Florenc UAN 15:00 15:00 15:00


000333 - Praha-Charkiv-Dnipro-Zaporozje

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání St So
1 Praha Florenc UAN 5 08:30 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30 11:30
3 Olomouc(na znameni) 12:30 12:30
4 Ostrava(na znameni) 13:30 13:30
5 Katowice 15:00 15:00
6 Krakow G9-G12 17:00 17:00
7 Rzeszow M 19:30 19:30
8 Lvov 00:30 00:30
9 Rivne 03:30 03:30
10 Žitomir 06:40 06:40
11 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:40 08:40
12 Kyjev Moskevske nam. 09:20 09:20
13 Pyriatyn 11:30 11:30
14 Lubny 12:10 12:10
15 Poltava 14:15 14:15
16 Charkiv 16:35 16:35
17 Krasnohrad 18:20 18:20
18 Dnipropetrovsk 20:30 20:30
19 Zaporožje 22:00 22:00


000333 - Zaporožje-Charkiv-Dnipro-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po So
1 Zaporožje 16:00 16:00
2 Dnipropetrovsk 18:30 18:30
3 Krasnohrad 20:30 20:30
4 Charkiv 23:00 23:00
5 Poltava 01:25 01:25
6 Lubny 03:25 03:25
7 Pyriatyn 04:10 04:10
8 Kyjev Moskevske nam. 07:00 07:00
9 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:00 08:00
10 Žitomir 10:00 10:00
11 Rivne 13:00 13:00
12 Lvov 16:00 16:00
13 Rzeszow 19:30 19:30
14 Krakow 22:30 22:30
15 Katowice 23:50 23:50
16 Ostrava(na znameni) 01:30 01:30
17 Olomouc(na znameni) 03:00 03:00
18 Brno Zvonařka 04:00 04:00
19 Praha Florenc UAN 07:00 07:00


000083 - Praha-Krakow-Kiev-Kryvyj Rih

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání
1 Praha Florenc UAN 5 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30
3 Olomouc(na znameni) na znameni 12:30
4 Ostrava(na znameni) na znameni 13:30
5 Katowice 8-9 15:30
6 Krakow G9-G12 17:30
7 Rzeszow M 20:00
8 Lvov 01:40
9 Rivne 04:50
10 Žitomir 07:45
11 Kyjev (Vlakové nádraží) 09:50
12 Čerkasy 13:30
13 Kropyvnytskyi 15:30
14 Kryvyj Rih 17:40


000083 - Kryvyj Rih-Kiev-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne
1 Kryvyj Rih 21:00
2 Kropyvnytskyi 01:00
3 Čerkasy 03:30
4 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:00
5 Žitomir 10:10
6 Rivne 13:10
7 Lvov 16:30
8 Rzeszow M 20:30
9 Krakow G9-G12 23:30
10 Katowice 8 01:10
11 Ostrava(na znameni) na znameni 02:40
12 Olomouc(na znameni) na znameni 04:10
13 Brno Zvonařka 21 05:30
14 Praha Florenc UAN 08:30


000442 - Praha-Krakow-Vinicja

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Po
1 Praha Florenc UAN 9 11:00 11:00
2 Brno Zvonařka 21 13:40 13:40
3 Olomouc(na znameni) na znameni 14:50 14:50
4 Ostrava(na znameni) na znameni 16:00 16:00
5 Katowice 8 17:10 17:10
6 Krakow G9-G12 18:40 18:40
7 Lvov 05:30 05:30
8 Ternopil AN 1 07:30 07:30
9 Chmelnicky 8 09:00 09:00
10 Vinicja AN 1 11:00 11:00


000442 - Vinicja-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání So
1 Vinicja AN 1 09:00 09:00
2 Chmelnicky 8 11:30 11:30
3 Ternopil AN 1 14:00 14:00
4 Lvov 16:25 16:25
5 Krakow G9-G12 23:30 23:30
6 Katowice 8 00:35 00:35
7 Olomouc(na znameni) na znameni 03:05 03:05
8 Ostrava(na znameni) na znameni 02:00 02:00
9 Brno Zvonařka 04:15 04:15
10 Praha Florenc UAN 06:45 06:45


000237 - Praha-Chisinau

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání So
1 Praha Florenc UAN 9 10:30
2 Brno Zvonařka 38 12:30
3 Chisinau 14:00


000237 - Chisinau-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání St
1 Chisinau 10:00
2 Brno Zvonařka 38 09:00
3 Praha Florenc UAN 13:00


Musil Tour s.r.o.
MUSIL TOUR, spol. s r.o. Křižíkova 344/6,
18600 Praha, Karlín
IČ: 44794363

Prodej jízdenek FLORENC +420 221 895 615
+420 777 719 524
+420 776 109 386
MUSIL TOUR, spol. s r.o. na Ukrajině
+38 098 361 90 98
+38 098 082 31 92
Vedení společnosti
Musil Robert
+420 777 719 524
Ing. Kleban Ruslan
+420 777 719 524
Kontakty
Autobus č.1 CZ +420 773 094 548
PL +48 576 353 785
UA +38 067 870 30 42
Autobus č.2 CZ +420 774 078 143
PL +48 576 353 784
UA +38 097 061 48 34
Autobus č.3 CZ +420 773 675 986
PL +48 576 353 786
UA +38 068 931 59 81

Autobus č.4 CZ +420 775 413 278
PL +48 576 353 781
UA +38 068 303 32 21

Autobus č.5 CZ +420 773 919 712
PL +48 576 353 782
UA +38 068 271 40 80