CZ UA
Prodej jízdenek FLORENC
+420 221 895 615
+420 221 895 614
+420 777 719 524

Jízdní řády

003631 - Praha-Cherson-NovaKachovka

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání So
1 Praha Florenc UAN 8 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30
3 Olomouc(na znameni) 12:30
4 Ostrava(na znameni) 13:30
5 Katowice 15:30
6 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 G10 17:30
7 Lvov 01:50
8 Ternopil AN 04:20
9 Chmelnicky 06:40
10 Vinicja AN 07:50
11 Uman AN 10:40
12 Odessa(autobusove nadrazi) 14:40
13 Nikolaev 17:40
14 Kherson 19:10
15 Nova Kachovka 21:00


003631 - NovaKachovka-Cherson-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po
1 Nova Kachovka 23:30
2 Kherson 02:30
3 Nikolaev 04:00
4 Odessa(autobusove nadrazi) 07:00
5 Uman AN 10:40
6 Vinicja AN 14:00
7 Chmelnicky 16:10
8 Ternopil AN 18:50
9 Lvov 21:30
10 Rzeszow M 03:10
11 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 06:30
12 Katowice 08:10
13 Ostrava(na znameni) 09:00
14 Olomouc(na znameni) 10:00
15 Brno Zvonařka 12:00
16 Praha Florenc UAN 15:00


000363 - Praha-Krakow-Nikolaev-Cherson

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Út
1 Praha Florenc UAN 8 08:30 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30 11:30
3 Olomouc(na znameni) 12:30 12:30
4 Ostrava(na znameni) 13:30 13:30
5 Katowice 8-9 15:30 15:30
6 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 17:30 17:30
7 Rzeszow M 20:00 20:00
8 Lvov 02:00 02:00
9 Ternopil AN 04:30 04:30
10 Chmelnicky 06:30 06:30
11 Vinicja AN 08:30 08:30
12 Uman AN 11:30 11:30
13 Odessa(autobusove nadrazi) 15:00 15:00
14 Nikolaev 17:40 17:40
15 Kherson 19:10 19:10


000363 - Cherson-Nikolaev-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Čt
1 Kherson 02:30 02:30
2 Nikolaev 10 04:00 04:00
3 Odessa(Vlakove nadrazi) 06:30 06:30
4 Odessa(autobusove nadrazi) 07:00 07:00
5 Uman AN 1 10:40 10:40
6 Vinicja AN 1 14:00 14:00
7 Chmelnicky 8 16:10 16:10
8 Ternopil AN 6 18:50 18:50
9 Lvov 21:30 21:30
10 Rzeszow M 03:10 03:10
11 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 06:30 06:30
12 Katowice 08:10 08:10
13 Ostrava(na znameni) 09:00 09:00
14 Olomouc(na znameni) 10:00 10:00
15 Brno Zvonařka 12:00 12:00
16 Praha Florenc UAN 15:00 15:00


000333 - Praha-Charkiv-Dnipro-Zaporozje

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání St Čt So
1 Praha Florenc UAN 5 08:30 08:30 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30 11:30 11:30
3 Olomouc(na znameni) 12:30 12:30 12:30
4 Ostrava(na znameni) 13:30 13:30 13:30
5 Katowice 15:00 15:00 15:00
6 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 17:00 17:00 17:00
7 Rzeszow M 19:30 19:30 19:30
8 Lvov 00:30 00:30 00:30
9 Rivne 03:30 03:30 03:30
10 Žitomir 06:40 06:40 06:40
11 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:40 08:40 08:40
12 Pyriatyn 11:30 11:30 11:30
13 Lubny 12:10 12:10 12:10
14 Poltava 14:15 14:15 14:15
15 Charkiv 16:35 16:35 16:35
16 Krasnohrad 18:20 18:20 18:20
17 Dnipropetrovsk 20:30 20:30 20:30
18 Zaporožje 22:00 22:00 22:00


000333 - Zaporožje-Dnipro-Charkiv-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po So
1 Zaporožje 16:00 16:00 16:00
2 Dnipropetrovsk 18:30 18:30 18:30
3 Krasnohrad 20:30 20:30 20:30
4 Charkiv 23:00 23:00 23:00
5 Poltava 01:25 01:25 01:25
6 Lubny 03:25 03:25 03:25
7 Pyriatyn 04:10 04:10 04:10
8 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:00 08:00 08:00
9 Žitomir 10:00 10:00 10:00
10 Rivne 13:00 13:00 13:00
11 Lvov 16:00 16:00 16:00
12 Rzeszow 19:30 19:30 19:30
13 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 22:30 22:30 22:30
14 Katowice 23:50 23:50 23:50
15 Ostrava(na znameni) 01:30 01:30 01:30
16 Olomouc(na znameni) 03:00 03:00 03:00
17 Brno Zvonařka 04:00 04:00 04:00
18 Praha Florenc UAN 07:00 07:00 07:00


000083 - Praha-Krakow-Kiev-Kryvyj Rih

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne
1 Praha Florenc UAN 5 14:30 08:30
2 Brno Zvonařka 21 17:30 11:30
3 Olomouc(na znameni) na znameni 18:30 12:30
4 Ostrava(na znameni) na znameni 19:30 13:30
5 Katowice 8-9 21:50 15:30
6 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 23:30 17:30
7 Rzeszow M 02:30 20:00
8 Lvov 08:10 01:40
9 Rivne 11:15 04:50
10 Žitomir 14:10 07:45
11 Kyjev (Vlakové nádraží) 16:20 09:50
12 Čerkasy 19:50 13:30
13 Kropyvnytskyi 21:50 15:30
14 Kryvyj Rih 00:01 17:40


000083 - Kryvyj Rih-Kiev-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Út
1 Kryvyj Rih 21:00 21:00
2 Kropyvnytskyi 01:00 01:00
3 Čerkasy 03:30 03:30
4 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:00 08:00
5 Žitomir 10:10 10:10
6 Rivne 13:10 13:10
7 Lvov 16:30 16:30
8 Rzeszow M 20:30 20:30
9 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 23:30 23:30
10 Katowice 7-9 01:10 01:10
11 Ostrava(na znameni) na znameni 02:40 02:40
12 Olomouc(na znameni) na znameni 04:10 04:10
13 Brno Zvonařka 21 05:30 05:30
14 Praha Florenc UAN 08:30 08:30


000475 - Plzeň-Praha-Vinnica

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Po St Čt So
1 Plzeň 1-2 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
2 Praha Florenc UAN 7 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
3 Brno Zvonařka 21 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
4 Lvov 03:05 03:05 03:05 03:05 03:05 03:05
5 Ternopil AN 05:15 05:15 05:15 05:15 05:15 05:15
6 Chmelnicky 07:30 07:30 07:30 07:30 07:30 07:30
7 Vinicja AN 09:40 09:40 09:40 09:40 09:40 09:40


000475 - Vinnica-Praha-Plzeň

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání So
1 Vinicja AN 1 09:00 09:00
2 Chmelnicky 8 11:30 11:30
3 Ternopil AN 1 14:00 14:00
4 Lvov 16:10 16:10
5 Brno Zvonařka 21 04:15 04:15
6 Praha Florenc UAN 07:00 07:00
7 Plzeň 08:15 08:15


Musil Tour s.r.o.
MUSIL TOUR, spol. s r.o. Křižíkova 344/6,
18600 Praha, Karlín
IČ: 44794363

Prodej jízdenek FLORENC +420 221 895 615
+420 777 719 524
+420 776 109 386
MUSIL TOUR, spol. s r.o. na Ukrajině
+38 098 361 90 98
+38 098 082 31 92
Vedení společnosti
Musil Robert
+420 777 719 524
Ing. Kleban Ruslan
+420 777 719 524
Kontakty
Autobus č.1
CZ +420 773 094 548
UA +38 067 870 30 42
Autobus č.2
CZ +420 774 078 143
UA +38 068 223 76 12
Autobus č.3
CZ +420 773 675 986
UA +38 068 931 59 81

Autobus č.4
CZ +420 608 285 767
UA +38 098 745 95 28

Autobus č.5
CZ +420 773 919 712
UA +38 068 271 40 80

Autobus č.6
CZ +420 774 046 150
UA +38 068 223 76 26

Autobus č.7
CZ +420 773 281 179
UA +38 097 776 71 77