Musil Tour - autobusová přeprava

CZ UA
Prodej jízdenek FLORENC
+420 221 895 615
+420 221 895 614
+420 777 719 524

Jízdní řády

003631 - Plzeň-Praha-Cherson-NovaKachovka

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Út St So
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1 07:00 07:00 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 9 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
7 Krakow Bosacka, 18 Stání:G-10 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
8 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
9 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
10 Lvov AN Strijska,109 01:50 01:50 01:50 01:50 01:50
11 Ternopil AN Žyvova,7 04:20 04:20 04:20 04:20 04:20
12 Chmelnicky AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40
13 Vinicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 07:50 07:50 07:50 07:50 07:50
14 Nemyriv(na znameni) na znameni 08:20 08:20 08:20 08:20 08:20
15 Hajsyn(na znameni) na znameni 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30
16 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
17 Kryve Ozero(na znameni) na znameni 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
18 Odessa(Vlakove nadrazi) pl.Starosinna, 1b 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
19 Nikolaev AN pr.Bohojavlenskyy,21 Stání:2 17:25 17:25 17:25 17:25 17:25
20 Kherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
21 Nova Kachovka AN Paryzkoji Komuny,2 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30


003631 - NovaKachovka-Cherson-Praha-Plzeň

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Po Út Čt
1 Nova Kachovka AN Paryzkoji Komuny,2 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
2 Kherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 21:00 21:00 21:00 21:00 21:00
3 Nikolaev AN pr.Bohojavlenskyy,21 Stání:2 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
4 Odessa(Vlakove nadrazi) pl.Starosinna, 1b 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00
5 Kryve Ozero(na znameni) na znameni 03:00 03:00 03:00 03:00 03:00
6 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 05:00 05:00 05:00 05:00 05:00
7 Hajsyn(na znameni) na znameni 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00
8 Nemyriv(na znameni) na znameni 07:00 07:00 07:00 07:00 07:00
9 Vinicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00
10 Chmelnicky AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
11 Ternopil AN Žyvova,7 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
12 Lvov AN Strijska,109 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
13 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
14 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
15 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 23:50 23:50 23:50 23:50 23:50
16 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 01:30 01:30 01:30 01:30 01:30
17 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 03:00 03:00 03:00 03:00 03:00
18 Brno UAN Zvonařka Stání:19 04:00 04:00 04:00 04:00 04:00
19 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 07:00 07:00 07:00 07:00 07:00
20 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00


000333 - Plzeň-Praha-Charkiv-Dnipro-Zaporozje

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Út St So
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1 07:00 07:00 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 9-8 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
7 Krakow Bosacka, 18 Stání:G-10 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
8 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
9 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
10 Lvov AN Strijska,109 00:30 00:30 00:30 00:30 00:30
11 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 03:30 03:30 03:30 03:30 03:30
12 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40
13 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:40 08:40 08:40 08:40 08:40
14 Pyriatyn AN Evropejska,154 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
15 Lubny AN pr. Volodymyrskyj,157 12:10 12:10 12:10 12:10 12:10
16 Poltava AN Velykoternivska,7 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
17 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 16:35 16:35 16:35 16:35 16:35
18 Krasnohrad AN Poltavska,91 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20
19 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:20 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
20 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 22:00 22:00 22:00 22:00 22:00
21 Sumy 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00


000333 - Zaporožje-Dnipro-Charkiv-Praha-Plzeň

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po Út
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 15:00 15:00 15:00
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:20 18:00 18:00 18:00
3 Krasnohrad AN Poltavska,91 20:30 20:30 20:30
4 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 22:50 23:00 22:50
5 Poltava AN Velykoternivska,7 01:25 01:25 01:25
6 Lubny AN pr. Volodymyrskyj,157 03:25 03:25 03:25
7 Pyriatyn AN Evropejska,154 04:10 04:10 04:10
8 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:00 08:00 08:00
9 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 10:00 10:00 10:00
10 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 12:50 12:50 12:50
11 Lvov AN Strijska,109 16:00 16:00 16:00
12 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30
13 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 22:30 22:30 22:30
14 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 23:50 23:50 23:50
15 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 01:30 01:30 01:30
16 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 03:00 03:00 03:00
17 Brno UAN Zvonařka Stání:19 04:00 04:00 04:00
18 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 07:00 07:00 07:00
19 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 09:00 09:00 09:00


000083 - Plzeň-Praha-Kiev-KryvyjRih-Zaporožje

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Út St So
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1 07:00 07:00 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 9-8 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 na znameni 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 na znameni 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
7 Krakow Bosacka, 18 Stání:G-10 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
8 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
9 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
10 Lvov AN Strijska,109 01:40 01:40 01:40 01:40 04:40
11 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 04:50 04:50 04:50 04:50 04:50
12 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 07:45 07:45 07:45 07:45 07:45
13 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 09:50 09:50 09:50 09:50 09:50
14 Čerkasy AN V.Lozheshnikova str. 7 Stání:2-4 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
15 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
16 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 23:50 17:40 17:40 17:40 17:40
17 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:20 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
18 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 22:00 22:00 22:00 22:00 22:00
19 Sumy 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00


000083 - Zaporožje-KryvyjRih-Kiev-Praha-Plzeň

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Čt
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 15:00 15:00
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:20 18:00 18:00
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 21:00 21:00
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 00:30 00:30
5 Čerkasy AN V.Lozheshnikova str. 7 Stání:2-4 03:00 03:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:00 08:00
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 09:30 09:30
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 12:30 12:30
9 Lvov AN Strijska,109 15:30 15:30
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 19:00 19:00
11 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 22:00 22:00
12 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 7-9 23:00 23:00
13 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 na znameni 02:00 02:00
14 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 na znameni 03:00 03:00
15 Brno UAN Zvonařka Stání:19 21 04:30 04:30
16 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 07:30 07:30
17 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 09:30 09:30


003331 - Zaporožje-Chop-Praha-Plzeň

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po Út
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 0-1 15:00 15:00 15:00
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:20 20 18:00 18:00 18:00
3 Krasnohrad AN Poltavska,91 20:30 20:30 20:30
4 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 22:50 22:50 22:50
5 Poltava AN Velykoternivska,7 01:25 01:25 01:25
6 Lubny AN pr. Volodymyrskyj,157 03:30 03:30 03:30
7 Pyriatyn AN Evropejska,154 04:10 04:10 04:10
8 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:00 08:00 08:00
9 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 09:30 09:30 09:30
10 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 12:15 12:15 12:15
11 Lvov AN Strijska,109 15:00 15:00 15:00
12 Stryj na znameni 17:00 17:00 17:00
13 Mukačevo AS Lavkivska,1E na znameni 20:00 20:00 20:00
14 Užgorod AS Gagarina,38A na znameni 21:00 21:00 21:00
15 Brno UAN Zvonařka Stání:19 09:00 09:00 09:00
16 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 11:30 11:30 11:30
17 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 13:00 13:00 13:00


003632 - NovaKachovka-Cherson-Chop-Praha-Plzeň

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Po Út Čt
1 Nova Kachovka AN Paryzkoji Komuny,2 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
2 Kherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 21:00 21:00 21:00 21:00 21:00
3 Nikolaev AN pr.Bohojavlenskyy,21 Stání:2 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
4 Odessa(Vlakove nadrazi) pl.Starosinna, 1b 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00
5 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 05:00 05:00 05:00 05:00 05:00
6 Vinicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00
7 Chmelnicky AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
8 Ternopil AN Žyvova,7 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
9 Lvov AN Strijska,109 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
10 Stryj na znameni 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
11 Mukačevo AS Lavkivska,1E na znameni 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00
12 Užgorod AS Gagarina,38A na znameni 21:00 21:00 21:00 21:00 21:00
13 Brno UAN Zvonařka Stání:19 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
14 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
15 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00


000831 - KryvyjRih-Kiev-Chop-Praha-Plzeň

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Čt
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 15:00 15:00
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:20 18:00 18:00
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 21:00 21:00
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 00:30 00:30
5 Čerkasy AN V.Lozheshnikova str. 7 Stání:2-4 03:00 03:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:00 08:00
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 09:30 09:30
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 12:30 12:30
9 Lvov AN Strijska,109 15:30 15:30
10 Stryj 17:00 17:00
11 Mukačevo AS Lavkivska,1E 20:00 20:00
12 Užgorod AS Gagarina,38A 21:00 21:00
13 Brno UAN Zvonařka Stání:19 09:00 09:00
14 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 11:30 11:30
15 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 13:00 13:00


000001 - Kherson-Plzen

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Po Út Čt
1 Kherson AN Budionoho,1 Stání:5-6 21:00 21:00 21:00 21:00 21:00
2 Nikolaev AN pr.Bohojavlenskyy,21 Stání:2 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
3 Odessa(Vlakove nadrazi) 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00
4 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 05:00 05:00 05:00 05:00 05:00
5 Vinicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00
6 Chmelnicky AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
7 Ternopil AN Žyvova,7 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
8 Mladá Boleslav 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
9 Liberec 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
10 Hradec Králové 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
11 Teplice 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
12 Chomutov 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20
13 České Budějovice 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
14 Karlovy Vary 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
15 Mariánské Lázně 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
16 Cheb 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00


000002 - Zaporožje-Liberec

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po Út
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 15:00 15:00 15:00
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:20 18:00 18:00 18:00
3 Krasnohrad AN Poltavska,91 20:30 20:30 20:30
4 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 22:50 22:50 22:50
5 Poltava AN Velykoternivska,7 01:25 01:25 01:25
6 Lubny AN pr. Volodymyrskyj,157 03:30 03:30 03:30
7 Pyriatyn AN Evropejska,154 04:10 04:10 04:10
8 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:00 08:00 08:00
9 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 09:30 09:30 09:30
10 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 12:15 12:15 12:15
11 Mladá Boleslav 12:30 12:30 12:30
12 Liberec 13:00 13:00 13:00
13 Hradec Králové 13:10 13:10 13:10
14 Teplice 13:30 13:30 13:30
15 Chomutov 13:20 13:20 13:20
16 České Budějovice 13:30 13:30 13:30
17 Karlovy Vary 13:40 13:40 13:40
18 Mariánské Lázně 13:50 13:50 13:50
19 Cheb 14:00 14:00 14:00


000003 - KryvyjRih-Liberec

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Čt
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 15:00 15:00
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:20 18:00 18:00
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 21:00 21:00
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 00:30 00:30
5 Čerkasy AN V.Lozheshnikova str. 7 Stání:2-4 03:00 03:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:00 08:00
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 09:30 09:30
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 12:30 12:30
9 Lvov AN Strijska,109 15:30 15:30
10 Mladá Boleslav 12:30 12:30
11 Liberec 13:00 13:00
12 Hradec Králové 13:00 13:00
13 Teplice 13:30 13:30
14 Chomutov 13:20 13:20
15 České Budějovice 13:30 13:30
16 Karlovy Vary 13:40 13:40
17 Mariánské Lázně 13:50 13:50
18 Cheb 14:00 14:00


000283 - Kijev-Zatoka

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání St
1 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 22:30 22:30
2 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 01:40 01:40
3 Odessa(Vlakove nadrazi) pl.Starosinna, 1b 05:50 05:50
4 Čornomorsk, AS Parusna,16a 06:40 06:40
5 Ovidiopol AS Odeska,8 07:30 07:30
6 Zatoka AS Prymorska, 18a 08:10 08:10


000283 - Zatoka-Kijev-Chop-Praha-Plzeň

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Čt So
1 Zatoka AS Prymorska, 18a 21:20 21:20
2 Ovidiopol AS Odeska,8 22:10 22:10
3 Čornomorsk, AS Parusna,16a 23:00 23:00
4 Odessa(Vlakove nadrazi) pl.Starosinna, 1b 23:50 23:50
5 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 04:00 04:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 07:30 07:30
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 09:30 09:30
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 12:15 12:15
9 Lvov AN Strijska,109 15:30 15:30
10 Stryj 16:30 16:30
11 Mukačevo AS Lavkivska,1E 20:00 20:00
12 Užgorod AS Gagarina,38A 21:00 21:00
13 Brno UAN Zvonařka Stání:19 09:00 09:00
14 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 11:30 11:30
15 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 13:00 13:00


Musil Tour s.r.o.
MUSIL TOUR, spol. s r.o. Křižíkova 344/6,
18600 Praha, Karlín
IČ: 44794363

Prodej jízdenek FLORENC +420 221 895 615
+420 777 719 524
+420 776 109 386
MUSIL TOUR, spol. s r.o. na Ukrajině
+38 098 361 90 98
+38 098 082 31 92
Vedení společnosti
Musil Robert
+420 777 719 524
Ing. Kleban Ruslan
+420 777 719 524
Kontakty
Autobus č.1
CZ +420 773 094 548
UA +38 067 870 30 42
Autobus č.2
CZ +420 774 078 143
UA +38 068 223 76 12
Autobus č.3
CZ +420 773 675 986
UA +38 068 931 59 81

Autobus č.4
CZ +420 608 165 272
UA +38 098 745 95 28

Autobus č.5
CZ +420 773 919 712
UA +38 068 271 40 80

Autobus č.6
CZ +420 774 046 150
UA +38 068 223 76 26

Autobus č.7
CZ +420 773 281 179
UA +38 097 776 71 77

Autobus č.8
CZ +420 608 165 429
UA +38 068 779 97 29