Musil tour Musil tour
CZ UA
Prodej jízdenek FLORENC
+420 221 895 615
+420 221 895 614
+420 777 719 524

Jízdní řády

000109 - Praha-Krakow-Nikolaev-Cherson

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Út
1 Praha Florenc UAN 8 09:00 09:00
2 Brno Zvonařka 21 12:10 12:10
3 Ostrava(na znameni) 14:30 14:30
4 Katowice 8-9 15:30 15:30
5 Krakow G9-G12 17:30 17:30
6 Rzeszow M 20:00 20:00
7 Jaroslaw 21:00 21:00
8 Lvov 04:00 04:00
9 Ternopil AN 06:30 06:30
10 Chmelnicky 08:00 08:00
11 Vinicja AN 10:00 10:00
12 Uman AN 13:30 13:30
13 Odessa(autobusove nadrazi) 17:00 17:00
14 Nikolaev 19:30 19:30
15 Kherson 20:30 20:30


000109 - Cherson-Nikolaev-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Čt
1 Kherson 02:30 02:30
2 Nikolaev 10 04:00 04:00
3 Odessa(Vlakove nadrazi) 06:30 06:30
4 Odessa(autobusove nadrazi) 07:00 07:00
5 Uman AN 1 10:40 10:40
6 Vinicja AN 1 14:00 14:00
7 Chmelnicky 8 16:10 16:10
8 Ternopil AN 6 18:50 18:50
9 Lvov 21:30 21:30
10 Jaroslaw 02:10 02:10
11 Rzeszow M 03:10 03:10
12 Krakow 06:30 06:30
13 Katowice 08:00 08:00
14 Ostrava(na znameni) 09:00 09:00
15 Brno Zvonařka 11:30 11:30
16 Praha Florenc UAN 14:00 14:00


000333 - Praha-Krakow-Kiev-Charkiv

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání
1 Praha Florenc UAN 5 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30
3 Olomouc(na znameni) na znameni 13:00
4 Ostrava(na znameni) na znameni 14:30
5 Katowice 8 15:30
6 Krakow G9-G12 17:30
7 Rzeszow M 20:00
8 Lvov 02:20
9 Rivne 05:20
10 Žitomir 08:00
11 Kyjev (Vlakové nádraží) 10:00
12 Kyjev Moskevske nam. 10:40
13 Boryspil letiste 12:00
14 Pyriatyn 14:00
15 Lubny 15:00
16 Poltava 17:00
17 Charkiv 19:30


000333 - Charkiv-Kiev-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání So
1 Charkiv 23:00
2 Poltava 01:30
3 Lubny 03:30
4 Pyriatyn 04:00
5 Boryspil letiste 05:30
6 Kyjev Moskevske nam. 07:00
7 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:00
8 Žitomir 10:10
9 Rivne 13:15
10 Lvov 16:30
11 Rzeszow M 20:25
12 Krakow 23:30
13 Katowice 01:00
14 Ostrava(na znameni) na znameni 02:30
15 Olomouc(na znameni) na znameni 04:05
16 Brno Zvonařka 05:35
17 Praha Florenc UAN 08:40


003331 - Praha-Dnipropetrovsk-Zaporozje

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání St
1 Praha Florenc UAN 5 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30
3 Olomouc(na znameni) 13:00
4 Ostrava(na znameni) 14:30
5 Katowice 15:30
6 Krakow G9-G12 17:30
7 Rzeszow M 20:00
8 Lvov 02:20
9 Rivne 05:20
10 Žitomir 07:50
11 Kyjev (Vlakové nádraží) 11:00
12 Kyjev Moskevske nam. 11:40
13 Boryspil letiste 12:35
14 Pyriatyn 14:05
15 Lubny 14:45
16 Poltava 16:45
17 Charkiv 19:10
18 Krasnohrad 21:05
19 Dnipropetrovsk 23:00
20 Zaporožje 01:10


003331 - 0aporožje-Dnipropetrovsk-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání
1 Zaporožje 16:00
2 Dnipropetrovsk 19:00
3 Krasnohrad 21:00
4 Charkiv 23:00
5 Poltava 01:30
6 Lubny 03:30
7 Pyriatyn 04:00
8 Boryspil letiste 05:30
9 Kyjev Moskevske nam. 07:00
10 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:00
11 Žitomir 10:10
12 Rivne 13:15
13 Lvov 16:30
14 Rzeszow 20:30
15 Krakow 23:40
16 Katowice 01:10
17 Ostrava(na znameni) 02:40
18 Olomouc(na znameni) 04:10
19 Brno Zvonařka 05:40
20 Praha Florenc UAN 08:40


000419 - Kyjev - Krakow - Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po Čt
1 Kyjev Moskevske nam. 07:00 07:00
2 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:00 08:00
3 Žitomir 10:10 10:10
4 Rivne 13:15 13:15
5 Lvov 16:30 16:30
6 Rzeszow 20:25 20:25
7 Krakow 23:30 23:30
8 Katowice 01:00 01:00
9 Ostrava(na znameni) 02:30 02:30
10 Olomouc(na znameni) 04:00 04:00
11 Brno Zvonařka 05:30 05:30
12 Praha Florenc UAN 08:00 08:00


000229 - Praha-Krakow-Kiev-Kryvyj Rih

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání So
1 Praha Florenc UAN 5 08:30
2 Brno Zvonařka 21 11:30
3 Olomouc(na znameni) na znameni 14:30
4 Ostrava(na znameni) na znameni 14:30
5 Katowice 8-9 15:30
6 Krakow G9-G12 17:30
7 Rzeszow M 20:00
8 Lvov 02:30
9 Rivne 05:30
10 Žitomir 08:00
11 Kyjev (Vlakové nádraží) 10:00
12 Boryspil letiste 10:50
13 Čerkasy 13:30
14 Kirovohrad 15:30
15 Kryvyj Rih 17:30


000229 - Kryvyj Rih-Kiev-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne
1 Kryvyj Rih 22:00
2 Kirovohrad 01:00
3 Čerkasy 03:30
4 Boryspil letiste 05:30
5 Kyjev (Vlakové nádraží) 08:00
6 Žitomir 10:10
7 Rivne 13:15
8 Lvov 16:30
9 Rzeszow M 20:30
10 Krakow G9-G12 23:30
11 Katowice 8 01:10
12 Ostrava(na znameni) na znameni 02:40
13 Olomouc(na znameni) na znameni 04:10
14 Brno Zvonařka 21 05:40
15 Praha Florenc UAN 08:40


000442 - Praha-Krakow-Vinicja

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Po
1 Praha Florenc UAN 9 11:00 11:00
2 Brno Zvonařka 21 13:40 13:40
3 Olomouc(na znameni) na znameni 14:50 14:50
4 Ostrava(na znameni) na znameni 16:00 16:00
5 Katowice 8 17:10 17:10
6 Krakow G9-G12 18:40 18:40
7 Rzeszow M 21:15 21:15
8 Lvov 05:30 05:30
9 Ternopil AN 1 07:30 07:30
10 Chmelnicky 8 09:00 09:00
11 Vinicja AN 1 11:00 11:00


000442 - Vinicja-Krakow-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání So
1 Vinicja AN 1 09:00 09:00
2 Chmelnicky 8 11:30 11:30
3 Ternopil AN 1 14:00 14:00
4 Lvov 16:25 16:25
5 Rzeszow M 20:10 20:10
6 Krakow G9-G12 23:30 23:30
7 Katowice 8 00:35 00:35
8 Olomouc(na znameni) na znameni 03:05 03:05
9 Ostrava(na znameni) na znameni 02:00 02:00
10 Brno Zvonařka 04:15 04:15
11 Praha Florenc UAN 06:45 06:45


000182 - Praha-Krakow-Chernovcy

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne
1 Praha Florenc UAN 19 14:00
2 Brno Zvonařka 16 18:15
3 Katowice 22:25
4 Krakow 23:55
5 Rzeszow 03:05
6 Lvov 08:50
7 Stryj 09:50
8 Dolyna 10:40
9 Kalush 11:30
10 Ivano-Frankivsk 12:20
11 Kolomyja 13:35
12 Sniatyn 14:35
13 Chernovcy 15:30


000000 - Praha- Wroclaw- Ivano -Frankivsk

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Po Út St Čt So
1 Praha Florenc UAN 8 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
2 Wroclaw 18:05 18:05 18:05 18:05 18:05 18:05 18:05
3 Katowice 21:35 21:35 21:35 21:35 21:35 21:35 21:35
4 Krakow 23:10 23:10 23:10 23:10 23:10 23:10 23:10
5 Rzeszow 02:25 02:25 02:25 02:25 02:25 02:25 02:25
6 Lvov 08:25 08:25 08:25 08:25 08:25 08:25 08:25
7 Stryj 09:45 09:45 09:45 09:45 09:45 09:45 09:45
8 Dolyna 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
9 Kalush 11:25 11:25 11:25 11:25 11:25 11:25 11:25
10 Ivano-Frankivsk 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15


000437 - Praha-Tyachiv-Drahovo

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Po Út Čt
1 Praha Florenc UAN 8 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
2 Brno Zvonařka 30 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
3 Užgorod 07:10 07:10 07:10 07:10 07:10
4 Mukačevo 08:10 08:10 08:10 08:10 08:10
5 Vinogradovo 09:55 09:55 09:55 09:55 09:55
6 Chust 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
7 Tyachiv 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20


000368 - Praha-Krakov-Kyjev

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po
1 Praha Florenc UAN 8 12:30 12:30
2 Brno Zvonařka 15:30 15:30
3 Olomouc(na znameni) 17:00 17:00
4 Ostrava(na znameni) 18:45 18:45
5 Krakow 21:00 21:00
6 Lvov 05:00 05:00
7 Rivne 08:45 08:45
8 Žitomir 11:30 11:30
9 Kyjev (Vlakové nádraží) 13:00 13:00


000368 - Kyjev-Krakov-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne St
1 Kyjev (Vlakové nádraží) 06:15 06:15
2 Žitomir 08:00 08:00
3 Rivne 10:00 10:00
4 Lvov 14:30 14:30
5 Krakow 21:00 21:00
6 Ostrava(na znameni) 22:00 22:00
7 Olomouc(na znameni) 23:45 23:45
8 Brno Zvonařka 01:00 01:00
9 Praha Florenc UAN 03:45 03:45


000000 - Praha-Bratislava-Kalush

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Po
1 Praha Florenc UAN 12:00 12:00
2 Brno Zvonařka 15:25 15:25
3 Bratislava 17:40 17:40
4 Nitra 19:15 19:15
5 Zvolen 21:25 21:25
6 Košice 01:05 01:05
7 Michalovce 02:00 02:00
8 Užgorod 05:10 05:10
9 Mukačevo 06:15 06:15
10 Stryj 09:35 09:35
11 Lvov 10:50 10:50
12 Ivano-Frankivsk 13:25 13:25
13 Kalush 14:00 14:00


000000 - Kalush-Bratislava-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání St So
1 Kalush 12:05 12:05
2 Ivano-Frankivsk 12:50 12:50
3 Lvov 15:30 15:30
4 Stryj 16:50 16:50
5 Mukačevo 20:25 20:25
6 Užgorod 21:25 21:25
7 Michalovce 22:45 22:45
8 Košice 23:40 23:40
9 Zvolen 03:15 03:15
10 Nitra 05:20 05:20
11 Bratislava 06:55 06:55
12 Brno Zvonařka 09:05 09:05
13 Praha Florenc UAN 12:20 12:20


000129 - KarlovyVary-Tyachiv

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Út Čt
1 Praha Florenc UAN 09:30 09:30
2 Brno Zvonařka 12:10 12:10
3 Bratislava 14:10 14:10
4 Užgorod 01:00 01:00
5 Mukačevo 02:10 02:10
6 Chust 03:30 03:30
7 Tyachiv 04:30 04:30


000129 - Tyachiv-KarlovyVary

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne Út
1 Tyachiv 04:30 04:30
2 Chust 05:10 05:10
3 Mukačevo 06:35 06:35
4 Užgorod 07:50 07:50
5 Bratislava 16:45 16:45
6 Brno Zvonařka 18:45 18:45
7 Praha Florenc UAN 21:45 21:45


000000 - Praha-Kyjev-Čerkasy

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání Ne
1 Praha Florenc UAN 09:00
2 Mladá Boleslav 10:05
3 Liberec nast.4 11:00
4 Wroclaw 15:15
5 Katowice 17:30
6 Krakow 19:45
7 Lvov 03:00
8 Rivne 06:15
9 Žitomir 08:55
10 Kyjev Moskevske nam. 11:00
11 Čerkasy 15:00


000000 - Čerkasy-Kyjev-Praha

Zakoupit jízdenku on-line


Zastávka Stání
1 Čerkasy 06:30
2 Kyjev Moskevske nam. 10:20
3 Žitomir 12:25
4 Rivne 15:15
5 Lvov 18:50
6 Krakow 01:20
7 Katowice 03:05
8 Wroclaw 05:45
9 Liberec nast.4 09:55
10 Mladá Boleslav 10:45
11 Praha Florenc UAN 11:55


Musil Tour s.r.o.
MUSIL TOUR, spol. s r.o. Křižíkova 344/6,
18600 Praha, Karlín
IČ: 44794363

Prodej jízdenek FLORENC +420 221 895 615
+420 777 719 524
+420 776 109 386
MUSIL TOUR, spol. s r.o. na Ukrajině
+38 098 361 90 98
+38 098 082 31 92
Vedení společnosti
Musil Robert
+420 777 719 524
Ing. Kleban Ruslan
+420 777 719 524
Kontakty
Autobus č.1 CZ +420 773 094 548
PL +48 576 353 785
UA +38 067 870 30 42
Autobus č.2 CZ +420 774 078 143
PL +48 576 353 784
UA +38 097 061 48 34
Autobus č.3 CZ +420 773 675 986
PL +48 576 353 786
UA +38 068 931 59 81

Autobus č.4 CZ +420 775 413 278
PL +48 576 353 781
UA +38 068 303 32 21

Autobus č.5 CZ +420 773 919 712
PL +48 576 353 782
UA +38 068 271 40 80